Seljakott Joogidosaator jagamisklapid eelnõu , purgid ja villitud jooke Seljakotid oma koht 19 liitrine õlu Cola Coffee Shop Cup jaotur Vendor salve Beer torni Event Marketing Meie joogi ja toidu mobiilne seljakott süsteemid võiv

jook Soodustused Operations liikudes seljakott joogidosaator 19 liitrit õlut cola kohvi. Seljakott joogidosaator jookide turustamise süsteem on kõige väärtuslikum ja kõige energia ¬ vahend joogi soodustusi operatsio

Get Your jook Soodustused Operations liikudes seljakott joogidosaator 19 liitrit õlut cola kohvi. Seljakott joogidosaator jookide turustamise süsteem on kõige väärtuslikum ja kõige energia ¬ vahend joogi soodustusi operatsioone. Rocketpacks seljakott joogidosaator oma server loobuda joogid tõhusalt . See tähendab, et suurendada tootlikkust ja müük.

Seljakott Joogidosaator jagamisklapid eelnõu , purgid ja villitud jooke Seljakotid oma koht 19 liitrine õlu Cola Coffee Shop Cup jaotur Vendor salve Beer torni Event Marketing Meie joogi ja toidu mobiilne seljakott süsteemid võivad loobuda kuumade või külmade jookide nagu mahl , eelnõu õlu , limonaad , tee, kohv, jäätee ja thousend muud joogid . Rocketpacks Saksamaa !

jook Soodustused Operations liikudes seljakott joogidosaator 19 liitrit õlut cola kohvi. Seljakott joogidosaator jookide turustamise süsteem on kõige väärtuslikum ja kõige energia ¬ vahend joogi soodustusi operatsioone. Rocketpacks seljakott joogidosaator oma server loobuda joogid tõhusalt . See tähendab, et suurendada tootlikkust ja müük.

Reklaam tükk , mis on korraldatud securement kantavate jaotur , kusjook säilib väljastamiseks . Kaasaskantav joogiautomaadis on kohandatud kandmiseks tagaküljelmüüja. Joogid jääma mahuti on ka tavaliselt pakendatud ühe teenindavad mahutid , näiteks kaheksa või kaheteistkümne unts pudelite, purkide, tassi või kastides, tavaliselt kandvate eristusvõime pakendite kujunduse ka stiliseeritud kaubamärgid , pilte, sõnu ja konstruktsioone , mis võimaldab joogi tootja või kaupmees eristada selle joogi kõik muu joogi suhtes . Reklaami tükk onlaienenud versiooniühe teenindavad joogianumaks ja sisaldabvälispind , mis on konfigureeritud meenutavadkujuühe teenindavad joogianumaks . Reklaam tükk võib karenderdamine laienenud kaubamärk kaudseid tõendeid , stiliseeritud sõnas, pildis või kujunduse võinende kombinatsioon, mis kokku dubleerivate välispindlaulda e- teenindavad PRÜGI . Reklaam tükk võimaldab neid Üritusest teada, identiteedi jook toote väljastamist müüja ja võib teatada, kuidas see toode on väljastatud , st vedelal kujul või pakendatud ühe teenindavad anumasse.

kaasaskantav joogiautomaadis kasutamiseksmüüja. Dosaator sisaldabtsistern kulunudtagaküljelmüüja ja võttesisoleeritud sisemise kambri saamisegaseeritud joogi väljastamisekssurvestatud gaasikambristäidise kanalina täiteskambrissegaseeritud jooki ,survestatud gaasivarustuse survestamiseks kamber ja väljutamisotsiku . Kamber onnõgus põhjaseina väike nõgus vaheaja madalseisuga . Kanal ulatub kambrisse terava nurga all , et kambri pikitelje ja onport sellel teljel vahetult külgnevnõgus vaheaja . Kanal kannab gaseeritud joogikambrisse nii , etjoogi sisenebsüvendi ja kiiresti täitub see minimaalse vahutamise ja nii , ettasejoogikamber on eespoolpordi et edasine täitminekambri teostati samuti minimaalse vahu teket. Varustaminesurvestada gaasi sisaldabtermiliselt laev, kellelgaas vedelas olekus valikulise avaldamise lubada gaas muuta oma gaasilise faasikõrgsurve toomine serveerimiseks kamber survestamiseks serveerimiseks kamber , misjärelosa jooki väljastatakseapteegist kambrist välja läbidüüsi . kaasaskantav seljakotid on ideaalne lihtne -to-use isoleeritud vedajad väljastamiseks täissuuruses pudelites või purkides. Need kerged üksused on välja töötatud neli sisemine toote nagid tõhus mitu brändi loobuda igal juhul või saal.

on kättesaadavaks püsival suure mõjuga ABS vormitud plastist võikerge alumiiniumist sisemine raam versioon . Laoplatsid on mõlemad mudelid on kergesti kättesaadav , lihtne puhastada, ja on täielikult isoleeritud. Mõlemad mahutab 30 pudelit või 40 purki . on juhtiv kantavate seljakott doseerimissüsteemist jaoks liiga kuum või külm , gaseeritud või gaseerimata jooke. See mahutab eelsegu , pulber, sirge valada , ja post -mix süsteemid onosutunud vara turustamise ja seadmete programmid alates . Seda on kasutatud igal suursündmus ja igat liiki kauplemiskohtade siseriiklikult kui ka rahvusvaheliselt . Sildid on paigaldatud mõlemale pooleleDrink kohas, kuskohandatud valatud kest peab . Teie brändi pudel , saab tassi või pilt on kaitstud UV pleksiklaas tagada ergas pilte ükskõik mis tingimustel . Need valikulised külg graafika tugevdada oma kaubamärke konkreetse pildi või tuua konkreetse sündmuse teemasid. Kangas , vorm kaanega saab siid linastus mis tahes marki pilt või logo jaokskõrge profiiliga ja kestva mulje . Silk linastus riidest katted annavad teile võimaluse kohandada ja muuta kate kiiresti rõhutada erinevate toodete ja konkreetseid teemasid igal juhul või edendamine . Ainulaadnecustom vormitud kate annab tugevaima mobiiltelefoni brändi pres ¬ rentsi saadaval . Suurendada oma kontsessioonikokkulepped Müük!

See näitab aeg . Pilet read väljaspool on pikad,lobby muutub täielikult ja kontsessiooni read on liiga pikad . Aga hei … oota … see on nende õhtu , nende puhkepäev . Nad tulid meelelahutust ja nad seisad read ? Kuidas mõned teenust , et meelelahutus ! Mobiliseerima oma müügiautomaadid teenus – pakkuda oma klientidelejoogi kui nad seisab rida või asukoht . Kaasaskantavad seljakott kontuur pudel aerosooli saab tabamine müügimahtu tuuesjääkülma igale janu filmi mineja .

Liikuvustekitab suurenenud müügiautomaadid müügi teile jalisandväärtusega teenust oma klientidele. Alustameelelahutus pakkudes joogi piletit line ja hoida müük läheb teater istumisnurk kuni tuled minna.

Kaasaskantav aerosooli joogipakendite kasutamiseksmüüja. Jaotur sisaldabrihm ja on paigutatud nii, et kulunud naguseljakott ja kaeluaseme jakamber asub korpuse sees . Hammas , mis on paigutatudkambris vähemalt üks serveerimiseks langevari . l ta serveerimiseks renn sisaldabvastuvõttev ots lubadasisestamisepaljusust joogipakendite sealvahepealse pikkusega hoidmiseksjoogi konteineriterenni ühekordse faili suhet javäljundava . Doseerimissõlme renn on korraldatud esitamajärjestikuste bever ¬ eas mahutistväljundava uponeemaldamisteelnevale joogianumaks alatesväljundava . Dosaator sisaldab täiendavalt vähemalt ühte serveerimiseks port külgnebhammas. Serveerimiseks port on edas ¬ teatise koospistikupesa lõpuksapteegist langevari võimaldada müüja eemaldada joogipakendite DIS ¬

http://www.rocketpacks.de

http://www.rocket-packs.com

http://www.becherspender.info

http://www.bauchladen.info

http://www.getraenkerucksack.de

http://www.biertower-zapfturm.de

http://www.backpack-drink-dispenser.com

http://www.beer-backpack.com

http://www.coffee-backpack.com

http://www.drink-backpack.com

http://www.beverage-backpack.com

http://www.mochila-bebidas-dispensadora.com http://www.mochila-cerveza-dispensadora.com http://www.mochila-cafe-dispensadora.com

http://www.sacados-biere-distributeur.com

http://www.sacados-boissons-distributeur.com

http://www.sacados-cafe-distributeur.com

Integreeritud ergonoomiline , kerge raam seljatugi ja juhi mugavuse

* Väga hea soojusisolatsiooni – hoiab joogid serveeritakse õige temperatuur kuni 3 tundi

* Täielikult reguleeritav , polsterdatud hip ja õlarihmad

* Kaasas eemaldatav cup jaotur , mis võtab kõik tavaline Ühekordsed nõud

* Maksimaalse mõju on suur , eemaldatav läbipaistev branding katta kuni Saab kasutada vasakule või paremale kätega

* Kas klambrid õlarihmad võtta vabatahtlik näoga sõidusuunas teenindavad kott

* Lihtne kasutada ja puhastada

* Saab kasutada osaliselt täidetud , kui vaja

* Isoleeritud voolik ja vallandada kokkupanek temperatuuri rete See on laialdaselt ja edukalt kasutavad paljud ettevõtted, kaubamärgid ja üksikisikud üle kogu maailma nii nende tarbeks. Sisemine roostevabast terasest joogi paagitüüpiline võimsusega kuni 19 liitrit ja survestatakseväikeste kompressor.

=== Hinweis ===

Diese Pressemitteilung wurde im Auftrag übermittelt. Für den Inhalt ist allein das berichtende Unternehmen verantwortlich.

Pressemitteilungen | IT/Hightech